Спортивно- масова робота

З 5 по 9 жовтня, проходили міські змагання з міні- футболу. Наші хлопці посіли ІІмісто. Вітаємо призерів!!!  МОЛОДЦІ!!!

27 вересня Всесвітній День туризму

Учні 5, 7 класів прийняли участь в змаганнях з туризму, присвячених Всесвітньому дню туризма. В змаганнях, команда 7 класів посіла ІІ місце, а команда 5 класів придбала опит у туристичних змаганнях.

До "Дня фізичної культури та спорту України", 12 вересня відбулися міські змагання з футболу та волейболу серед школярів .

Наша команда дівчат  з волейболу, посіла почесне І місце.

НЕДІЛЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ з 07/09 по 13/09/2015р.

7 вересня, в нашій школі стартував Олімпійський тиждень. Учні із задоволенням прийняли активну участь у спортивних змаганнях та конкурсах.

Вітаємо переможців змагань!!!

План Спартакіади школи на 2015- 2016 н.р.

УВАГА!!!

13 січня 2015року  проходили змагання з волейболу серед восьмих класів! Восьмикласники прийняли активну участь у змаганнях. Відповідально віднеслися до підготовки всі класи, але призер має бути один. В цьому році, в упорній боротьбі за призове місце між командами 8-А та 8-Б класів, чемпіонами стали 8-Б клас.

Щиро вітаємо призерів і чекаємо подальших успіхів від них.

Також дякуємо за активну участь у змаганнях 8-А клас-ІІмісто; 8-В клас- ІІІмісто; 8Г- 4 місто .

З 15.12.14 по 19.12.14 проходили  міські змагання з волейболу.
Команда юнаків і дівчат ЕНВК №5 посіли III місце.

Фотография

Вітаємо призерів!

20.11.14р на базі ЕНВК №5 пройшли змагання I (міського) туру Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів "Нащадки козацької слави"
Команда ЕНВК №5 посіла I місце. Вітаємо переможців!!!

13.09.2014 пройшли міські змагання з футболу у хлопців та з волейболу у дівчат присвячені Дню фізичної культури та спорту.

Шопов ДМ

План Спартакіади школи на 2014-2015 н. р.

13 лютого закінчились змагання з баскетболу. Наші дівчата посіли I місце  Очень высокие, Очень счастливые. Идут баскетболистки Очень счастливые. Нам очень серьезно - Хочется их обнять. Они победили! Лучшая